• Actueel

    Weet je dat Dick van der Linden met verschillende reisgenoten afgelopen weken (eind jan.-16 febr.) in Oeganda is geweest? Je kunt via Facebook reizen, meelezen en genieten van foto's van de reis!

    Zou jij ook graag (eens) met zo'n bijzondere reis meegaan? Laat het ons weten!

    Voor onze actuele actie zie ook bericht onder aan de pagina - actie tegen honger in Amuria, Oeganda

Projecten Amuria – Geplande projecten

Stichting Amuria heeft nog veel plannen voor nieuwe (deel)projecten:

04. Scholarship

Meer kinderen kans geven op scholing (indien mogelijk in combinatie met verblijf in hostel).

10. Community Center

Het (bouwen/mogelijk maken) van een buurthuis waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, vergaderingen gehouden kunnen worden en waar opleidingen kunnen worden gegeven.

13. Kerk Vluchtelingenkamp

Onderhoud kerk en kerkbanken voor de ouderen.

14. Brommer Amuria

Om de projecten in Amuria te kunnen monitoren is het noodzakelijk dat het bestuur ter plaatse, de beschikking krijgt over een brommer om de grote afstanden te kunnen overbruggen.

15. Kippen

D.m.v. een distributiecentrum van kippenvoer, mensen te enthousiastmeren om met een productief kippenras te gaan werken en zodoende de eieren te kunnen verkopen t.b.v. hun levensonderhoud.

Reacties zijn gesloten.